image1

PODLAHY a MALBY

realizace a rekonstrukce podlah a malování interiérů

image2

E-SHOP

podlahy pro všechny

image3

TOROFLOORS

prodejna

Kontakt:

TOROFLOORS, s.r.o.
Na Luhách 3625/7
400 01 Ústí nad Labem

Roman Macek
 +420 602 737 524
 macek@torofloors.cz
 info@torofloors.cz
 www.torofloors.cz
 Facebook Torofloors

Ochrana osobních údajů GDPR (PDF)

Torofloors je:

Torofloors - spolehlivá firmaDěkujeme našim partnerům

 

Vyžádejte si u nás cenovou kalkulaci:


captcha
Powered by BreezingForms

 

O TOROFLOORS, s.r.o.

 

MOTTO: Dochvilnost – ochota – profesionalita - záruka – pečlivost – důvěra – příznivá cena

Dobrý den a ahoj,

Vítám Vás ve světě TOROFLOORS.  Jsem opravdu rád, že jste navštívili naše stránky. Jmenuji se Roman Macek a jsem jednatelem firmy TOROFLOORS s.r.o.

My v TOROFLOORS se již léta věnujeme kompletnímu podlahovém servisu s dodáním prakticky veškerých typů podlah. Současně provádíme i s tím úzce související malířské služby interiérových prostor a to osvědčenými, kvalitními barvami a spolehlivými technologickými postupy interiérové výmalby. Uvědomuji si, že v dnešní hektické době je velmi důležité si své  prostory kolem sebe osvěžit, vylepšit, protože v něm prožíváte významnou část svého soukromého i profesního života. Proto vždy osobně dbám na to, aby montážní práce byly provedeny s důkladnou  pečlivosti. Podlahám se věnuji již více než 20 let a i proto jsem se před čtyřmi roky  rozhodl, že mé bohaté zkušenosti zúročím. Že budu dělat to, co mne baví a dělat to tak, abych zajistil v oblasti podlah a interiérů vše k Vaší naprosté spokojenosti.  Realizovali jsme již celou řadu interiérových řešení z atypických materiálů i různých technologií výroby (například lité podlahy TORODESIGN) a instalace a to vždy úplné spokojenosti našich zákazníků. 

Nezapomeňte také navštívit náš e-shop, kde si určitě i Vy najdete druh podlahy, který Vám splní Vaše představy a požadavky na barvu, kvalitu a pohodlí za přijatelnou cenu. Pokud si nebudete vědět rady, anebo mít pocit, že nemůžete stále najít to pravé neváhejte a kontaktujte přímo mne:

Telefonicky (+420) 602 737 524 nebo emailem na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Krásný zbytek dne  Roman Macek

 

 

REFERENČNÍ ZAKÁZKY LZE ZOBRAZIT ZDE, NEBO V MINIGALERII NÍŽE