image1

TOROFLOORS

realizace a rekonstrukce podlah

image2

TORODESIGN

atypické technologie a materiály pro lité podlahy

image3

TOROFLOORS

nová prodejna

(video)

Kontakt:

TOROFLOORS, s.r.o.
Na Luhách 3625/7
400 01 Ústí nad Labem

Roman Macek
 +420 602 737 524
 macek@torofloors.cz
 info@torofloors.cz
 www.torofloors.cz
 Facebook Torofloors

Ochrana osobních údajů GDPR (PDF)

Torofloors je:

Torofloors - spolehlivá firmaDěkujeme našim partnerům

 

Vyžádejte si u nás cenovou kalkulaci:


captcha
Powered by BreezingForms

 

O TOROFLOORS, s.r.o.

 

MOTTO: Dochvilnost – ochota – profesionalita - záruka – pečlivost – důvěra – příznivá cena

Dobrý den a ahoj,

vítám Vás v podlahovém světě TOROFLOORS. Jsem opravdu rád, že jste navštívili naše stránky. Jmenuji se Roman Macek a jsem jednatelem firmy TOROFLOORS s.r.o.
My v TOROFLOORS se již léta věnujeme kompletnímu podlahovém servisu a dodánim veškerých typů podlah. Uvědomuji si, že podlaha je jednou z nejdůležitějších částí prostoru, v němž prožíváte významnou část svého soukromého i profesního života. Proto vždy osobně dbám na to, aby montážni práce byly provedeny s důkladnou  peclivosti. Podlahám se věnuji již více než 20 let a i proto jsem se před čtyřmi roky  rozhodl, že mé bohaté zkušenosti zúročím. Že budu dělat to, co mne baví a dělat to tak, abych zajistil v oblasti podlah vše k Vaší naprosté spokojenosti.  Realizovali jsme již celou řadu podlahových řešení i z atypickych materiálů, podlahových technologií výroby k úplné spokojenosti našich zákazníků.
Proklikáte-li se zpět, na náš sortiment v e-shopu, určitě si i Vy najdete druh podlahy, který Vám splní Vaše představy a požadavky na barvu, kvalitu a pohodlí za přijatelnou cenu. Pokud si nebudete vědět rady, anebo mít pocit, že nemůžete stále najít to pravé neváhejte a kontaktujte přímo mne:

Telefonicky (+420) 602 737 524 nebo emailem na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Krásný zbytek dne  Roman Macek

 

REFERENČNÍ ZAKÁZKY LZE ZOBRAZIT ZDE, NEBO V MINIGALERII NÍŽE